Airsoft - DAT
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Airsoft - DAT

HONOUR & PASSION
 
AcasaAcasa  UPGRADE CORNERUPGRADE CORNER  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
IMPORTANT ! - vizitati www.airsoft-dat.ro si inregistrati-va .
Airsoft - D.A.T
TACTICI DE FORMARE Test_x10
Ultimele subiecte
» Reaprovizioneaza-te de la www.airsoft.ro
TACTICI DE FORMARE EmptyLun Mai 17, 2010 12:22 pm Scris de Airsoft.ro

» Test pentru cei cu Degetul Rapid
TACTICI DE FORMARE EmptyJoi Mai 13, 2010 7:35 pm Scris de ANUBIS

» 08.05.2010
TACTICI DE FORMARE EmptyDum Mai 09, 2010 2:32 pm Scris de Kriss

» Black Eagle - Colt 1911-A1 MIL.(FULL METAL) Spring - 80 RON, de vanzare
TACTICI DE FORMARE EmptySam Mai 08, 2010 12:09 am Scris de irinel87

» IMPORTANT !
TACTICI DE FORMARE EmptyLun Apr 26, 2010 5:41 pm Scris de Kriss

» AIRSOFT WAR - proiect facultatea de radio si TV
TACTICI DE FORMARE EmptyLun Apr 26, 2010 7:52 am Scris de Black Eagle

» CONCURS I.A.P.S.C - by T.M.T
TACTICI DE FORMARE EmptyLun Apr 26, 2010 12:20 am Scris de ANUBIS

» Mesaj pentru Teo
TACTICI DE FORMARE EmptyDum Apr 25, 2010 8:12 pm Scris de pavlu

» Bucuresti vs. Constanta la Slobozia
TACTICI DE FORMARE EmptyDum Apr 25, 2010 10:49 am Scris de ANUBIS

» Tabara Cernica 24-04-2010
TACTICI DE FORMARE EmptySam Apr 24, 2010 10:33 pm Scris de ANUBIS

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 17, Vin Aug 04, 2017 7:56 pm
Bucuresti - Vremea
Mostre Camuflaj
TACTICI DE FORMARE Desert11 TACTICI DE FORMARE Flektr10 TACTICI DE FORMARE Metro-10 TACTICI DE FORMARE Olive10 TACTICI DE FORMARE Safari10 TACTICI DE FORMARE Woodla10

 

 TACTICI DE FORMARE

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
ANUBIS
Admin
ANUBIS


Numarul mesajelor : 446
Varsta : 56
Localizare : buc
Data de inscriere : 10/02/2009

RANK STATUS
PISTOL - Sharp Shooter: 104

TACTICI DE FORMARE Empty
MesajSubiect: TACTICI DE FORMARE   TACTICI DE FORMARE EmptyMier Dec 09, 2009 4:04 pm

O Introducere în airsoft pe bază de tactic de Formare
Câteva săptămâni în urmă, am avut ocazia de a cârlig cu Roy Mobsby a Delta Echipa 3 - un fost instructor de mici armatei britanice de armament, care a servit timp de mulţi ani ca un Grunt în Regimentul de paraşutişti şi este, de asemenea, un operator de PSD şi antrenor. Deci, pe un frumos dimineaţa ud ud duminică la sfârşitul lunii noiembrie am trekked în jos pentru a Sopley Tabăra lângă Bournemouth pentru a vedea cum un club local de arte marţiale a ajuns la un acord cu unele de formare milsim de un fel diferit.

Având în vedere posibilităţile limitate pentru filmări reale în această ţară, iar legile restrictive arma, a fost nici o surpriză faptul că majoritatea acestor baieti nu au avut manipulate sau împuşcat un pistol înainte - sau chiar a fost instruiţi cum să tragi. Deci, primul pe ordinea de zi - după ei 'incalzit prin bată reciproc în jurul un pic - a fost o introducere de bază pentru a armelor de funcţionare, hrănirea şi manipulare; poziţii diferite de fotografiere, precum şi în cele din urmă, BBS downrange pentru unele practici de ţintă de pe gama de interior. Toate acestea au fost efectuate folosind arme Airsoft milsim.

După un pranz de burgeri la grătar şi role de bacon, noi toţi am tooled pentru lecţii în aer liber tactice şi unele rapid-paced mil-SIM, forţă-pe-vigoare hărţuirilor CQB. Cu mine şi de plumb instructorul de arte martiale ca asistenţi, Roy a arătat grupul de casa doar cât de greu-la-lupta casa poate fi - ca 3 dintre noi au reuşit să elimine în mod repetat sau cravată în jos o forţă de 4 ori dimensiunea noastra in numere. Dar, după mai multe încercări, mai mult, şi obţinerea unui simt pentru dispunerea cladirilor, băieţi au fost capabili de a manevra prin intermediul nostru de pete oarbe şi ne ia atacat de către ambele capete ale cladirii, la o dată - în acelaşi timp, având peste elemente de ceas, în loc la faţă şi spate.

Dar, tabelele au fost cel mai sigur sa transformat atunci când a venit timpul pentru băieţi pentru a încerca şi spăla-mă de-special adaptat "ucidere casa". Aceasta cladire este veche inrolat sala Men's mizerie - dar toate ferestrele şi uşa de la intrare s-au urcat, astfel încât practic nici o lumină naturală pătrunde în interior, şi numai în mod este prin spate, uşa bucătărie (simularea unei mouse-ului " gaura "prin perete). Băieţi destul de rapid, a aflat că un pistolar solitar poate pune capăt unei forţe mult mai mare - mai ales în cazul în care se lipeste de cele mai întunecate umbre si niciodata nu împuşcă de două ori de la acelasi loc. Mai multe invatat, de asemenea, calea cea mai grea despre importanţa utilizării tactice de o torţă / lanterna - ca fiecare scutura a comutatorului a fost întâmpinată cu o explozie bine ca scop de foc automate. În cele din urmă, au fost atârnă de lucru în perechi, comunicarea de bine între ele şi care se deplasează într-un avans coordonat - până la urmă mi-au prins în colţul de departe, şi merge într-o vâlvătaie de sinucidere de glorie a fost singura opţiune din stânga.


În general, lucrul care ma impresionat cel mai mult modul în care a fost văzut o grămadă de tipi care au fost newbies total la Airsoft totul şi tactice a devenit destul de jucători practicabile Airsoft până la sfârşitul zilei - şi, de fapt, au fost mai tactic-experimentat decât o mulţime de milsim airsofters văd cine-am luat tot "dreptul" Kit, dar nici o idee cu adevărat despre cum să-l utilizaţi. Deci, doar că lasă-mă să întreb, în concluzie: Ce vrei să fii? O întrebare grea, sau un luptător?
Sus In jos
https://airsoft-dat.forumgratuit.ro
Black Eagle
BRAVE HEART
BRAVE HEART
Black Eagle


Numarul mesajelor : 112
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/11/2009

RANK STATUS
PISTOL - Sharp Shooter: 42

TACTICI DE FORMARE Empty
MesajSubiect: Black Eagle   TACTICI DE FORMARE EmptyJoi Dec 10, 2009 4:24 pm

My God, este cumva o traducere facuta de un soft specializat, un fel de auto-translate?
Sus In jos
http://www.airsoft-dat.ro
ANUBIS
Admin
ANUBIS


Numarul mesajelor : 446
Varsta : 56
Localizare : buc
Data de inscriere : 10/02/2009

RANK STATUS
PISTOL - Sharp Shooter: 104

TACTICI DE FORMARE Empty
MesajSubiect: Re: TACTICI DE FORMARE   TACTICI DE FORMARE EmptyJoi Dec 10, 2009 7:21 pm

da ...asa este
Sus In jos
https://airsoft-dat.forumgratuit.ro
Black Eagle
BRAVE HEART
BRAVE HEART
Black Eagle


Numarul mesajelor : 112
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/11/2009

RANK STATUS
PISTOL - Sharp Shooter: 42

TACTICI DE FORMARE Empty
MesajSubiect: Black Eagle   TACTICI DE FORMARE EmptyJoi Dec 10, 2009 7:54 pm

Seara buna. N-am vrut sa supar pe nimeni, dar apucandu-ma sa citesc contstat ca desi inca n-am baut nimic nu inteleg ce-i cu unele cuvinte si ce cauta ele acolo. Cand scrii tu se cunoaste. Si m-am intrebat ce naiba s-a intamplat. N-am vrut sa te supar. Si a propos, trebuie sa ne vedem sa-ti dau aia. Dar cred ca de abea la inceputul saptamanii viitoare, cred ca luni.

Regards
Sus In jos
http://www.airsoft-dat.ro
ANUBIS
Admin
ANUBIS


Numarul mesajelor : 446
Varsta : 56
Localizare : buc
Data de inscriere : 10/02/2009

RANK STATUS
PISTOL - Sharp Shooter: 104

TACTICI DE FORMARE Empty
MesajSubiect: Re: TACTICI DE FORMARE   TACTICI DE FORMARE EmptyJoi Dec 10, 2009 8:10 pm

mare sef

sunt greu de suparat dar am zis ca este mai bine asa chiar si gandindu-ne ca sunt printre noi cativa care poate nu stapanesc lb engleza ca pe cea materna.......si nu este vina lor ca nu sunt nascuti in UK..

am facut si eu nene ceva acolo cat am putut si sincer nu ma supar cand cineva imi spune parerea lui..



bafta
Sus In jos
https://airsoft-dat.forumgratuit.ro
unistore.ro




Numarul mesajelor : 12
Varsta : 44
Localizare : piatra-neamt
Data de inscriere : 08/12/2009

TACTICI DE FORMARE Empty
MesajSubiect: Re: TACTICI DE FORMARE   TACTICI DE FORMARE EmptyVin Dec 11, 2009 11:15 am

Nu ar fi mai bine sa atasezi link-ul sursei pentru a-i favoriza pe cei care stiu limba engleza? Daca tot o stim, de ce sa n-o folosim?
Sus In jos
Black Eagle
BRAVE HEART
BRAVE HEART
Black Eagle


Numarul mesajelor : 112
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/11/2009

RANK STATUS
PISTOL - Sharp Shooter: 42

TACTICI DE FORMARE Empty
MesajSubiect: Black Eagle   TACTICI DE FORMARE EmptyVin Dec 11, 2009 11:43 am

Avand in vedere ca niste ani buni am fost trasnlator, ma ofer eu sa particip la chestia asta. Chiar mi-ar facea placere. Daca nu deranjeaza.

Regards
Sus In jos
http://www.airsoft-dat.ro
Continut sponsorizat





TACTICI DE FORMARE Empty
MesajSubiect: Re: TACTICI DE FORMARE   TACTICI DE FORMARE Empty

Sus In jos
 
TACTICI DE FORMARE
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Airsoft - DAT :: UTILITARE :: STRATEGII AIRSOFT-
Mergi direct la: