Airsoft - DAT
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Airsoft - DAT

HONOUR & PASSION
 
AcasaAcasa  UPGRADE CORNERUPGRADE CORNER  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
IMPORTANT ! - vizitati www.airsoft-dat.ro si inregistrati-va .
Airsoft - D.A.T
Bucuresti vs. Constanta la Slobozia Test_x10
Ultimele subiecte
» Reaprovizioneaza-te de la www.airsoft.ro
Bucuresti vs. Constanta la Slobozia EmptyLun Mai 17, 2010 12:22 pm Scris de Airsoft.ro

» Test pentru cei cu Degetul Rapid
Bucuresti vs. Constanta la Slobozia EmptyJoi Mai 13, 2010 7:35 pm Scris de ANUBIS

» 08.05.2010
Bucuresti vs. Constanta la Slobozia EmptyDum Mai 09, 2010 2:32 pm Scris de Kriss

» Black Eagle - Colt 1911-A1 MIL.(FULL METAL) Spring - 80 RON, de vanzare
Bucuresti vs. Constanta la Slobozia EmptySam Mai 08, 2010 12:09 am Scris de irinel87

» IMPORTANT !
Bucuresti vs. Constanta la Slobozia EmptyLun Apr 26, 2010 5:41 pm Scris de Kriss

» AIRSOFT WAR - proiect facultatea de radio si TV
Bucuresti vs. Constanta la Slobozia EmptyLun Apr 26, 2010 7:52 am Scris de Black Eagle

» CONCURS I.A.P.S.C - by T.M.T
Bucuresti vs. Constanta la Slobozia EmptyLun Apr 26, 2010 12:20 am Scris de ANUBIS

» Mesaj pentru Teo
Bucuresti vs. Constanta la Slobozia EmptyDum Apr 25, 2010 8:12 pm Scris de pavlu

» Bucuresti vs. Constanta la Slobozia
Bucuresti vs. Constanta la Slobozia EmptyDum Apr 25, 2010 10:49 am Scris de ANUBIS

» Tabara Cernica 24-04-2010
Bucuresti vs. Constanta la Slobozia EmptySam Apr 24, 2010 10:33 pm Scris de ANUBIS

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 17, Vin Aug 04, 2017 7:56 pm
Bucuresti - Vremea
Mostre Camuflaj
Bucuresti vs. Constanta la Slobozia Desert11 Bucuresti vs. Constanta la Slobozia Flektr10 Bucuresti vs. Constanta la Slobozia Metro-10 Bucuresti vs. Constanta la Slobozia Olive10 Bucuresti vs. Constanta la Slobozia Safari10 Bucuresti vs. Constanta la Slobozia Woodla10

 

 Bucuresti vs. Constanta la Slobozia

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Deus

Deus


Numarul mesajelor : 96
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/10/2009

RANK STATUS
PISTOL - Sharp Shooter:

Bucuresti vs. Constanta la Slobozia Empty
MesajSubiect: Bucuresti vs. Constanta la Slobozia   Bucuresti vs. Constanta la Slobozia EmptyDum Apr 25, 2010 12:39 am

Sus In jos
ANUBIS
Admin
ANUBIS


Numarul mesajelor : 446
Varsta : 56
Localizare : buc
Data de inscriere : 10/02/2009

RANK STATUS
PISTOL - Sharp Shooter: 104

Bucuresti vs. Constanta la Slobozia Empty
MesajSubiect: reply   Bucuresti vs. Constanta la Slobozia EmptyDum Apr 25, 2010 10:49 am

A fost organizat de NASHU ( mutat de curand din BUC in Slobozia ) de la Sfintii, stiu de event .......se fac in mod regulat acolo......nashu este un mare Domn.....primul contact cu el a fost cand a participat la 2 din jocurile noastre dupa care am dormit cu el in camera la congres, acolo avand oportunitatea sa-l ascul pe om si sa facem o analiza obiectiva asupra a tot ceea ce inseamna si implica airsoft-ul......repet un fair play si o atitudine de dorit pentru toti jucatorii de airsoft.

regards
Sus In jos
https://airsoft-dat.forumgratuit.ro
 
Bucuresti vs. Constanta la Slobozia
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Airsoft - DAT :: FLASH NEWS - Romanian Airsoft Association :: AIRSOFT ADVERTISING MATERIALS-
Mergi direct la: