Airsoft - DAT
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Airsoft - DAT

HONOUR & PASSION
 
AcasaAcasa  UPGRADE CORNERUPGRADE CORNER  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
IMPORTANT ! - vizitati www.airsoft-dat.ro si inregistrati-va .
Airsoft - D.A.T
STOMATOLOGIE Test_x10
Ultimele subiecte
» Reaprovizioneaza-te de la www.airsoft.ro
STOMATOLOGIE EmptyLun Mai 17, 2010 12:22 pm Scris de Airsoft.ro

» Test pentru cei cu Degetul Rapid
STOMATOLOGIE EmptyJoi Mai 13, 2010 7:35 pm Scris de ANUBIS

» 08.05.2010
STOMATOLOGIE EmptyDum Mai 09, 2010 2:32 pm Scris de Kriss

» Black Eagle - Colt 1911-A1 MIL.(FULL METAL) Spring - 80 RON, de vanzare
STOMATOLOGIE EmptySam Mai 08, 2010 12:09 am Scris de irinel87

» IMPORTANT !
STOMATOLOGIE EmptyLun Apr 26, 2010 5:41 pm Scris de Kriss

» AIRSOFT WAR - proiect facultatea de radio si TV
STOMATOLOGIE EmptyLun Apr 26, 2010 7:52 am Scris de Black Eagle

» CONCURS I.A.P.S.C - by T.M.T
STOMATOLOGIE EmptyLun Apr 26, 2010 12:20 am Scris de ANUBIS

» Mesaj pentru Teo
STOMATOLOGIE EmptyDum Apr 25, 2010 8:12 pm Scris de pavlu

» Bucuresti vs. Constanta la Slobozia
STOMATOLOGIE EmptyDum Apr 25, 2010 10:49 am Scris de ANUBIS

» Tabara Cernica 24-04-2010
STOMATOLOGIE EmptySam Apr 24, 2010 10:33 pm Scris de ANUBIS

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 17, Vin Aug 04, 2017 7:56 pm
Bucuresti - Vremea
Mostre Camuflaj
STOMATOLOGIE Desert11 STOMATOLOGIE Flektr10 STOMATOLOGIE Metro-10 STOMATOLOGIE Olive10 STOMATOLOGIE Safari10 STOMATOLOGIE Woodla10

 

 STOMATOLOGIE

In jos 
AutorMesaj
ANUBIS
Admin
ANUBIS


Numarul mesajelor : 446
Varsta : 56
Localizare : buc
Data de inscriere : 10/02/2009

RANK STATUS
PISTOL - Sharp Shooter: 104

STOMATOLOGIE Empty
MesajSubiect: STOMATOLOGIE   STOMATOLOGIE EmptyJoi Mar 25, 2010 2:04 am

Ca orice om supus fricii atunci cand imi rezoneaza in creier vibratia sensibila a frezei tinuta dragalas de medicul dentist ......am oroare de aceste lacase " de cult " numai caaaaa.....intr-una din nopti , pe la 3-4 dimineata cand totul se afunda-n liniste, eu ma izbeam bezmetic cu capul de toti peretii.
Asa este, ati ghicit, durereeeeeeee de maseaaaaaaa, ma imbrac si cobor stiind ca la parterul blocului am auzit asa in treacat acel zgomot dulce acrisor de Zuuuuummmm ( albinuta )
Cum era de asteptat, inchis.....dar ce-mi trece prin cap si sun la un numar afisat pe light box-ul de afara.
Surpriza a fost ca cineva a facut deplasarea la cabinet si m-a tratat intr-un fel in care poti recunoaste de la o posta un PROFESIONIST.
Aici nu vorbim de "mana usoara" sau anestezie bine facuta.....vorbim de aparatura si oameni pregatiti.
Poate pe buna dreptate va intrebati ce-i asa nenatural in asta ?.....ei bine am gasit aici mai mult decat un medic stomatolog....am gasit un psihoterapeut.....un om care si-a "pierdut" timpul cu mine sa-mi explice in cel mai specific mod cu putiinta tot ce va face cu lux de amanunte si chiar mergand pana acolo incat sa argumenteze de ce sunt necesare aceste operatiuni.
Fratilor recomand cu caldura cabinetul 3D

regards
Sus In jos
https://airsoft-dat.forumgratuit.ro
 
STOMATOLOGIE
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Airsoft - DAT :: TIMP LIBER - Din " Putul Gandirii " :: CRUCEA ROSIE - Sfaturi, Recomandari, Medici, Cabinete-
Mergi direct la: