Airsoft - DAT
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Airsoft - DAT

HONOUR & PASSION
 
AcasaAcasa  UPGRADE CORNERUPGRADE CORNER  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
IMPORTANT ! - vizitati www.airsoft-dat.ro si inregistrati-va .
Airsoft - D.A.T
AIRSOFT-ul in PERICOL ????? Test_x10
Ultimele subiecte
» Reaprovizioneaza-te de la www.airsoft.ro
AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptyLun Mai 17, 2010 12:22 pm Scris de Airsoft.ro

» Test pentru cei cu Degetul Rapid
AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptyJoi Mai 13, 2010 7:35 pm Scris de ANUBIS

» 08.05.2010
AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptyDum Mai 09, 2010 2:32 pm Scris de Kriss

» Black Eagle - Colt 1911-A1 MIL.(FULL METAL) Spring - 80 RON, de vanzare
AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptySam Mai 08, 2010 12:09 am Scris de irinel87

» IMPORTANT !
AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptyLun Apr 26, 2010 5:41 pm Scris de Kriss

» AIRSOFT WAR - proiect facultatea de radio si TV
AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptyLun Apr 26, 2010 7:52 am Scris de Black Eagle

» CONCURS I.A.P.S.C - by T.M.T
AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptyLun Apr 26, 2010 12:20 am Scris de ANUBIS

» Mesaj pentru Teo
AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptyDum Apr 25, 2010 8:12 pm Scris de pavlu

» Bucuresti vs. Constanta la Slobozia
AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptyDum Apr 25, 2010 10:49 am Scris de ANUBIS

» Tabara Cernica 24-04-2010
AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptySam Apr 24, 2010 10:33 pm Scris de ANUBIS

Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 17, Vin Aug 04, 2017 7:56 pm
Bucuresti - Vremea
Mostre Camuflaj
AIRSOFT-ul in PERICOL ????? Desert11 AIRSOFT-ul in PERICOL ????? Flektr10 AIRSOFT-ul in PERICOL ????? Metro-10 AIRSOFT-ul in PERICOL ????? Olive10 AIRSOFT-ul in PERICOL ????? Safari10 AIRSOFT-ul in PERICOL ????? Woodla10

 

 AIRSOFT-ul in PERICOL ?????

In jos 
+4
calin florian
Deus
Kriss
ANUBIS
8 participanți
AutorMesaj
ANUBIS
Admin
ANUBIS


Numarul mesajelor : 446
Varsta : 56
Localizare : buc
Data de inscriere : 10/02/2009

RANK STATUS
PISTOL - Sharp Shooter: 104

AIRSOFT-ul in PERICOL ????? Empty
MesajSubiect: AIRSOFT-ul in PERICOL ?????   AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptyMier Apr 14, 2010 8:09 pm

Sus In jos
https://airsoft-dat.forumgratuit.ro
Kriss

Kriss


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/04/2010

RANK STATUS
PISTOL - Sharp Shooter:

AIRSOFT-ul in PERICOL ????? Empty
MesajSubiect: Re: AIRSOFT-ul in PERICOL ?????   AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptyMier Apr 14, 2010 8:28 pm

Poftim, alt reporter care se documenteaza pe okazii.
Aceste loaze ca nu pot sa le spun altfel nu ne pot face decit rau, foarte mult rau, prin prostie!
Ar trebui sa fie luati la rost dobitocii astia.
Sus In jos
http://www.airsoft-dat.ro
ANUBIS
Admin
ANUBIS


Numarul mesajelor : 446
Varsta : 56
Localizare : buc
Data de inscriere : 10/02/2009

RANK STATUS
PISTOL - Sharp Shooter: 104

AIRSOFT-ul in PERICOL ????? Empty
MesajSubiect: Re: AIRSOFT-ul in PERICOL ?????   AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptyMier Apr 14, 2010 8:53 pm

Mai grav este ca avem ziaristi de toata jena.....ce nu-si muta dosul de pe scaun si-si fac treaba Google-ind toata ziua.......foarte curand vor deveni obezi si dependenti de mediul virtual......iar sansele ca toate publicatiile sa migreze din domeniul print catre cel electronic sunt foarte mari in actuala situatie economica, astfel gestionand costurile intr-un mod eficient.

Ziaristi la care vin stirile .......nu cei care ar trebui sa faca un real hunting pentru news.

regards
Sus In jos
https://airsoft-dat.forumgratuit.ro
Deus

Deus


Numarul mesajelor : 96
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/10/2009

RANK STATUS
PISTOL - Sharp Shooter:

AIRSOFT-ul in PERICOL ????? Empty
MesajSubiect: Re: AIRSOFT-ul in PERICOL ?????   AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptyMier Apr 14, 2010 8:56 pm

Cred ca nu iti trebuie foarte multa indemanare sa ranesti pe cineva cu, sa zicem, bila de bowling sau tacul de biliard. Si atunci ce facem, ne punem problema sa interzicem sporturile astea?

Airsoft-ul e ceva ce deabea acum iese la suprafata si la stilul la care se face presa la noi, acesti vajnici jurnalisti profita, in cautarea senzationalului.

Idioti sunt si vor fi indiferent de regulile care ne guverneaza.
Sus In jos
calin florian

calin florian


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 51
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/04/2010

RANK STATUS
PISTOL - Sharp Shooter:

AIRSOFT-ul in PERICOL ????? Empty
MesajSubiect: Re: AIRSOFT-ul in PERICOL ?????   AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptyMier Apr 14, 2010 9:20 pm

omfg "senzational " uneori poti fi pus la locul tau doar cu medicamentul potrivit ...!!!!!
Sus In jos
http://www.spiroplastic.ro
MITCH

MITCH


Numarul mesajelor : 18
Varsta : 42
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 28/12/2009

RANK STATUS
PISTOL - Sharp Shooter:

AIRSOFT-ul in PERICOL ????? Empty
MesajSubiect: Re: AIRSOFT-ul in PERICOL ?????   AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptyMier Apr 14, 2010 9:24 pm

se pare ca este la moda cuvantul AIRSOFT in aceasta perioada!! multi din asa zisi ziaristi sau mai rau ,,baiatul lu tata" care din lipsa de frunze de taiat la caini si mai ales din rusinea ca tata nu mai are bani sa plateasca rata la bolidul sau cauta sa iasa in evidenta!! sincer nu cred ca o sa afecteze aceasta stire! cred ca inca mai sunt oameni in POLITIE care stiu sa fac deosebire dintr- replica de airsoft si o arma neletala !!
parerea mea este ca comunitatea AIRSOFT ar trebui sa atace tot prin presa aceste articole facute de acesti retardati!
Sus In jos
martinmiller

martinmiller


Numarul mesajelor : 8
Varsta : 38
Localizare : popesti-leordeni
Data de inscriere : 19/04/2010

RANK STATUS
PISTOL - Sharp Shooter:

AIRSOFT-ul in PERICOL ????? Empty
MesajSubiect: Re: AIRSOFT-ul in PERICOL ?????   AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptyJoi Apr 22, 2010 11:41 pm

ceea c a scris respectiv/a in articol este partial adevarat...inca nu sariti la gatu meu...replicile intradevar gauresc dozele...dar si mai idioti decat ziaristul/a sunt cei care fac si spun orice pt a-si vinde produsul pe okazii!
moaaama pistolu asta e cel mai bun trage cu enshpe zeci de mii de metri pe secunda si daca tragi d la "n" km distanta ii trce prin capu dusmanului! " " ai dusmani si nai valoare frate iati un trancan si ii spargi p toti sati moara sati faca!" si faze cu bile din metal si kkturi d genu!
tipu care a fost ranit..a fost ranit cu un pistol tip AC care e o alta poveste,alta viteza,teava ghintuita si tot tacamul+ k insasi alica este facuta sa treaca pin "haina" ca sa ajunga und tre...dak se documenta la un mag de profil era o stire cu totu si cu totu diferita si nu ne arunca in ochi cu un asemenea noroi!
Sus In jos
Black Eagle
BRAVE HEART
BRAVE HEART
Black Eagle


Numarul mesajelor : 112
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/11/2009

RANK STATUS
PISTOL - Sharp Shooter: 42

AIRSOFT-ul in PERICOL ????? Empty
MesajSubiect: Black Eagle   AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptyVin Apr 23, 2010 6:44 am

Sus In jos
http://www.airsoft-dat.ro
~}{CRaZY~GirL}{~

~}{CRaZY~GirL}{~


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 37
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/12/2009

RANK STATUS
PISTOL - Sharp Shooter:

AIRSOFT-ul in PERICOL ????? Empty
MesajSubiect: Re: AIRSOFT-ul in PERICOL ?????   AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptyVin Apr 23, 2010 8:24 am

am vb cu amicul meu de la libertatea si mi-a zis in felul urmator. daca atacam ziarele nu facem decat sa inrautatim situatia. el ar fii onorat sa vina sa stea de vb cu noi sa promovam in ziar air soft-ul dar ii este frica ca nu ii va da voie sa se opreasca aici la un simplu interviu. sefu lui o sa il puna ca cerceteze si dintr-un interviu o sa il puna sa faca un scandal si nu vrea sa faca asa ceva. are un mare respect fata de mine si nu vrea ca sportul pe care il practic sa ajunga in ziarele de scandal asa ca voi decideti.
Sus In jos
Kriss

Kriss


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/04/2010

RANK STATUS
PISTOL - Sharp Shooter:

AIRSOFT-ul in PERICOL ????? Empty
MesajSubiect: Re: AIRSOFT-ul in PERICOL ?????   AIRSOFT-ul in PERICOL ????? EmptyVin Apr 23, 2010 9:03 am

Din scandal si fals senzational traieste presa din Ro, asta este.
Mai bine incercam sa ne tinem pe margine si ne promovam asa cum putem, site-uri, forumuri, twitter, etc. "ce iese din gura noastra" adevar este.
Sus In jos
http://www.airsoft-dat.ro
Continut sponsorizat





AIRSOFT-ul in PERICOL ????? Empty
MesajSubiect: Re: AIRSOFT-ul in PERICOL ?????   AIRSOFT-ul in PERICOL ????? Empty

Sus In jos
 
AIRSOFT-ul in PERICOL ?????
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reaprovizioneaza-te de la www.airsoft.ro
» AIRSOFT ITEMS
» 6 mm - Airsoft Magazine
» AIRSOFT MULTICAM MASK
» Romanian Airsoft History

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Airsoft - DAT :: FLASH NEWS - Romanian Airsoft Association :: AIRSOFT ADVERTISING MATERIALS-
Mergi direct la: